katalog W3c
Zaloguj
Hasło
Przyjaciele
Outsourcing IT
http://www.nueve.pl/

Oprogramowanie dla firm Myślenice

1359  views
OpisOd 2004 roku wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa, wdrażając i serwisując programy informatyczne ułatwiające codzienną pracę. Specjalizujemy się we wdrożeniach oprogramowania finansowo-księgowego, płacowo-kadrowego, handlowego takich producentów jak Comarch S.A., Insert S.A., serwisujemy również WAPRO jak również Symfonię.

Zapewniamy złożoną obsługę informatyczną przedsiębiorstwa, natychmiastową pomoc w momencie awarii, wsparcie techniczne i merytoryczne. Pomagamy w zdobyciu finansowania inwestycji informatycznych poprzez leasing sprzętu i złożonych rozwiązań.

W ramach prowadzonej działalności świadczymy profesjonalne usługi serwisowe sprzętu komputerowego. Naprawiamy komputery stacjonarne, notebooki, drukarki. Służymy pomocą w instalacji i konfiguracji oprogramowania, odzyskaniu utraconych danych, skasowaniu wirusów. Nueve to profesjonalny serwis komputerowy w Myślenicach.

U nas diagnoza problemu zawsze ZA DARMO! Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Na terenie Myślenic dojazd do klienta – gratis.

Sprzedajemy też materiały eksploatacyjne do drukarek, faksów itp (tonery, tusze, tasiemki)

Przedsiębiorstwo
Handlowo-Usługowe NUEVE
ul. Pardyaka 11a
32-400 Myślenice

tel. +48 12 345 50 80
faks +48 12 350 40 31
tel. kom. +48 601 833 833

e-mail: biuro@nueve.pl
Słowa kluczowekraków it, obsługa it, oprogramowanie dla firm, comarch, smart security, serwis komputerowy, bezpieczeństwo it, naprawa laptopów
arrow_leftarrow_right